Sestřičky Ústecko - Poskytování zdravotní péče

Sestřičky Ústecko - Poskytování zdravotní péče, web: www.sestrickymost.cz


Sestřičky Most - Poskytování zdravotní péče

Tato kapitola společnosti Sestřičky se začala psát v roce 2016, kdy se po dlouhém přemýšlení zakoupila budova bývalé školky a později sýrárny v ulici Antonína Dvořáka. Tato akce by se nikdy nerealizovala nebýt každodenní péče o pacienty s vědomím, že pro některé tato péče již není vhodná a potřebovali by péči trvalejší a častější. Tudíž vznikla myšlenka, že mít místo, kam tyto pacienty umístit a starat se o ně každý den dle jejich potřeby v našem prostředí, které pro to bude uzpůsobené je nejlepší varianta a můžeme jim tak pomoci a ulehčit problémy.

Od roku 2016, kdy začaly přípravy na rekonstrukci budovy uběhl více než rok a dne 10.1.2018 se pustila stavební firma Sting J+J do plánované přestavby. Každý den je vidět jak se náš cíl stává skutečnějším. Hotovo by mělo být v červnu 2019. 

Náš Domov poskytne zázemí pro 19 klientů, kteří budou ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jedenácti jednolůžkových pokojích. V Domově bude přítomen personál 24 hodin denně 7 dní v týdnu a bude zajišťovat nepřetržitou péči.

Pomáhají nám

 

Kontakt

Sestřičky s.r.o.

Alej Boženy Němcové 2440
Most
434 01

Tel./fax: 476 702 793
Mobil: 604 780 119

E-mail: kdpsestricky@seznam.cz

Dotaz

Jméno:

 *

Telefon:

**

E-mail:

**

Dotaz:

*

 * Povinné položky
 **  Alespoň jedna položka

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies