Sestřičky Ústecko - Poskytování zdravotní péče

Sestřičky Ústecko - Poskytování zdravotní péče, web: www.sestrickymost.cz


Sestřičky Most - Poskytování zdravotní péče

Dne 3. května roku 1993 založila Ludmila Vaňková Agenturu domácí péče. Tím položila základní kámen společnosti, která si ve městě Most a jeho okolí vybudovala tradici a jméno, které je spojeno s poskytováním domácí zdravotní péče* na vysoké úrovni. Do roku 1995 sídlila společnost v Seifertově ulici a měla celkem dva zaměstnance.

Se zvyšujícím se počtem zaměstnanců se musela společnost přestěhovat do nových prostor, ty našla v ulici Alej Boženy Němcové, kde sídlí nepřetržitě až do teď. Počet pracovníků v té době vzrost na pět.

Během následujících let si společnost získávala náklonnost a vědomí z řad lékařů a pacientů, že své služby poskytuje kvalitně a nemá problémy se přizpůsobit individuálním potřebám.

V roce 2010 byla změněna právní forma společnosti a název na Sestřičky s.r.o., sídlo zůstalo v ulici Alej Boženy Němcové, jen se rozrostlo o nové prostory, jelikož se dál zvětšoval počet pracovníků, včetně druhé jednatelky, paní Valerii Srbkové.

Díky chuti se neustále rozvíjet začaly Sestřičky poskytovat v roce 2012 domácí pečovatelskou službu**. Tím společnost rozšířila portfolio svých služeb o další pomoc a nabízené služby seniorům v Mostě.

Od roku 2016 se jednatelkám vnukl nápad na výstavbu soukromého domova pro seniory, který by nabídl služby pacientům, pro které již domácí péče nestačí a vyžadují celodenní péči. Tímto způsobem by vznikla možnost, jak poskytnout nový druh péče pro nejvíce hendikepované pacienty. Po mnohých úvahách byl nakonec vybrán objekt v ulici Antonína Dvořáka, kde byla dřív sýrárna. Tak odstartovala nová kapitola v dějinách společnosti. Po všech přípravách mohla dne 10.1.2018 začít rekonstrukce budovy za vzniku vysněného domova pro seniory. Projekt by měl být dokončen v červnu 2019. Ubytování a celodenní péči by zde mělo najít 19 klientů v několika bytech. Čtyři budou dvoulůžkové pro manžele, nebo nerozlučné kamarádky a zbytek jednolůžkových. Do nově opravených prostor se přestěhují i stávající kanceláře a zázemí Sestřiček.

Aby toho nebylo málo, tak se společnost Sestřicky od srpna 2017 rozrostla a začala poskytovat domácí zdravotní péči i v sousedním okrese, a to přesněji v Kadani. Postupem času by chtěla společnost rozšířit své území působnosti i do dalších měst. Záměrem bylo využít svých dovedností a poskytnout stejně kvalitní péči jako v Mostě a okolí. 

Pomáhají nám

 

Kontakt

Sestřičky s.r.o.

Alej Boženy Němcové 2440
Most
434 01

Tel./fax: 476 702 793
Mobil: 604 780 119

E-mail: kdpsestricky@seznam.cz

Dotaz

Jméno:

 *

Telefon:

**

E-mail:

**

Dotaz:

*

 * Povinné položky
 **  Alespoň jedna položka

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies